Kurumsal danışmanlık hizmeti, çalışanların iş yerine bağlılığını arttırmaya, çalışanların liderleri ve yöneticileri ile ilişkilerini düzenlemeye, çalışanın performansını ve memnuniyetini yükseltmeye, kurumun işlevselliği ve üretkenliğini geliştirmesine yönelik yapılan analizleri ve iyileştirmeleri içermektedir.

Kurumsal danışman; kurumun verimliliği, kurum sisteminin uyumlu bir şekilde çalışması ve kurumun üretkenliği için danışmanlık hizmeti veren kişilerdir.

Kurumsal danışmanlık hizmetlerimizde A’dan Z’ye aile danışmanlık merkezi açma, yaşam koçluğu ofisi açma, öğrenci koçluğu ofisi açma, sağlıklı yaşam merkezi açma gibi konularda sizlere danışmanlık yapıyoruz.

Kurum açma ve yönetim konusunda isterseniz anahtar teslim ofisinizi kuruyoruz size sadece işinizin başına geçmek kalıyor. Biz teknik ve bürokratik kısımları aşarken size sadece işinize odaklanmak kalıyor.

PSAMERDEN HANGİ ALANLARDA DANIŞMANLIK HİZMETİ ALINABİLİR?

Psikoloji, koçluk ve sağlık alanında çalışanlar başta olmak üzere birçok kişi, kurum ve kuruluş aşağıdaki başlıklarda danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır.

Aile danışmanlık merkezi açma danışmanlığı

Aile danışmanı, aile üyelerinin aralarında bulunan ilişkilerdeki sorunları açığa çıkaran ve bireylerin bu sorunlar hakkında farkındalık kazanmalarına neden olan kişilerdir. Aile danışmalık merkezi açmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. İster size danışmanlık yapalım isterseniz kurumunuzu A’dan Z’ye biz kuralım. siz sadece danışanlarınızla ilgilenin. Aile danışmanlık merkezi açmak için iletişime geçiniz.

Öğrenci koçluk merkezi açma danışmanlığı

Öğrenci Koçu, öğrenciye odaklanarak öğrenci ve aile ile birlikte öğrencinin başarma isteğini arttırıcı çalışmalar yapar. Öğrenci koçluğu merkezi mi açmak istiyorsunuz? Öğrencilerinizle resmi ve kurumsal bir şekilde çalışıp hayallerinizi gerçekleştirmek mi istiyorsunuz. Size bu konuda her aşamada yardımcı oluyoruz. Şimdi öğrenci koçluğu merkezi açarak yeni bir iş sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Yaşam koçluğu merkezi açma danışmanlığı

Yaşam koçları işlerini ciddiye alan, düzenli ve verimli çalışma temposu ile performans gösterebilen kişilerdir. Danışanını yargılamayan, olduğu gibi kabul ederek ona uygun şekilde davranarak işi yürütebilmesi beklenir. Mesleğinizi kurumsal olarak yapmak istiyorsanız artık yalnız değilsiniz. Yaşam koçluğu ofisinizi açmak için tüm süreçlerde sizlere danışmanlık veriyoruz. Sizlerde yaşam koçluğu merkezinizi açmak için hemen iletişime geçiniz.

Kurumsal eğitimler danışmanlığı

Psamer Kurumsal eğitimleri, işletmelere özel olarak hazırlanmış kurum içi eğitimleri içermektedir.

Kurumsal eğitimlerimizde amaç, çalışanların gelişimini sağlayacak gerekli eğitimleri sunmak ve çalışanların yeni beceriler kazanmalarını sağlamaktır. Kurumsal eğitimler ilgili uzmanlar tarafından yürütülmektedir.

Psamer kurumsal eğitimleri aynı zamanda kurum çalışanlarını motive etmek için de tasarlar. Bu eğitim kursları, dünya çapında meydana gelen yeniliklere ayak uydurmanızı ve değişikliklere daha hızlı uyum sağlamanızı sağlar. Kurumsal eğitimlerimiz için iletişime geçiniz.

Proje danışmanlığı hizmeti

Psamer Proje danışmanlığı hizmeti olarak firmalarda tasarlanan proje boyunca proje yönetme ve uygulama işlerini profesyonel olarak yürütüyoruz. Proje hedeflerini ve yönetimini en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Psamer insan kaynakları hizmeti olarak; çalışanların iş ya da kişisel gelişimleri ile ilgili eğitimler hazırlar, İşletmedeki sorunları belirler ve sorunlar için çözüm önerileri sunar, Çalışanların işletmeye bağlılıklarını artırmak için motivasyonu destekleyici faaliyetler hazırlar, Performans beklentilerini belirler, performans değerlendirmesi yapar.

Personellerinizden tam verimlilik sağlamak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Sosyal medya ve tasarım danışmanlığı

Psamer olarak sosyal medya yönetimi de bizim iddialı olduğumuz işimizdir. Bizimle çalışmak, markanızı sadece Youtube instagram, Facebook ve Twitter gibi iyi tanınmış ağlar ile birlikte tüm diğer kanallar üzerindeki tanıtımı için en etkili yol olacaktır.

Linkedin, Google Benim işletmem, pinterest gibi başka kanallar da tanıtımınızı yapma imkanı sağlayacağız.

Yazılım geliştirme ve proje danışmanlığı

Psamer yazılım olarak danışmanlığını yaptığımız projelerde öncelikle firmanın çok iyi analiz edilmesi, eksik veya yanlış süreçlerin doğru olarak tespit edilmesi gerektiğinin bilincindeyiz.

Psamer Yazılım Geliştirme ve Proje Danışmanlığı hizmeti işletmenize özel yazılım ve proje geliştirme ihtiyacını karşılamak için dizayn edildi. Hizmet kapsamında öncellikle gereksinimleriniz ve ihtiyaçlarınız analiz edilir, daha sonra yapılan analiz çerçevesinde Proje Planı oluşturulur ve Çevik Kodlama yöntemleri kullanılarak kaliteli ve hızlı teslimatlarla süreç tamamlanır.